Posłuchaj debiutanckiego albumu Bartka Kaszuby!

Debiutancki album Bartka Kaszuby “My” jest już dostępny w sprzedaży! Jest to pierwsza płyta zaledwie 16-letniego wokalisty, który do Young Stars dołączył we wrześniu 2016 roku. Teraz, po dwóch latach prezentuje materiał, stając się nowym idolem młodego pokolenia.

Single, które zapowiadały krążek zostały bardzo dobrze przyjęte. Utwór „My” był grany w największych stacjach radiowych w Polsce, a drugi rozkołysał młode pokolenie, tworząc instagramową społeczność #robimycochcemy.

Dla każdego artysty wydanie płyty jest jedną z ważniejszych chwil w życiu. To co się teraz dzieje w mojej głowie to coś niesamowitego, przysięgam. Mam nadzieję, że słuchając mojego debiutanckiego albumu, każdy odnajdzie cząstkę siebie w moich piosenkach. Bo ta płyta opisuje po prostu moje życie, które tak naprawdę nie różni się od życia przeciętnego nastolatka. Ta płyta to ja i Wy – czyli MY – mówi Bartek.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus