Poppy cała we krwi prezentuje nowy teledysk! Zobacz klip do utworu “X”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i niecały tydzień temu zaprezentowała swój drugi album studyjny. Krążek promuje m.in. wydany przedpremierowo utwór “X”, do którego wokalistka zaprezentowała dzisiaj dość nietypowy teledysk!

Piosenka “X” to utwór autorstwa Poppy, który pochodzi z jej drugiego albumu “Am I A Girl?” wydanego 31 października. Kompozycja miała swoją premierę na oficjalnym kanale YouTube artystki jeszcze przed premierą krążka. Warto wspomnieć, że nowy utwór różni się stylistycznie od dotychczasowych piosenek autorstwa Poppy. Nie inaczej jest też z teledyskiem, który miał swoją premierę 5 października i wyreżyserowany został przez Titanica Sinclaira.

Przypomnijmy, że internetowa gwiazda Poppy kilka dni temu zaprezentowała swój album “Am I A Girl?”, z którego poznaliśmy przedpremierowo utwory “In a Minute”“Time is Up”“Fashion After All” oraz ostatnio “Hard Feelings” i “X”. Miesiąc temu wokalistka pojawiła się również w Polsce i zagrała koncert podczas europejskiej części trasy w Warszawskim klubie Drukarnia, a jeżeli jesteście ciekawi samej Poppy lub jej muzyki to zapraszamy do naszego wywiadu z nią! Teledysk do utworu “X” prezentujemy Wam poniżej.

Co sądzicie o tym teledysku Poppy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus