Nowy singiel Ariany Grande “thank u, next”. POSŁUCHAJ!

Tak, jak pisaliśmy wczoraj – nie ma tygodnia (a nawet dnia) bez newsa o Arianie Grande. Niedawno informowaliśmy Was, że płyta wokalistki jest już zakończona i została przedstawiona wytworni, wczoraj zdradziła szczegóły, a dziś Ariana wydała nowy singiel.

“thank u, next” – taki tytuł będzie nosić piąty studyjny album Ariany Grande – wokalistka potwierdziła tę informację na swoim Twitterze. Na krążku znajdzie się 12 piosenek i ostatnią kończącą album kompozycją będzie tytułowe “thank u, next”. Nie znamy jeszcze daty premiery krążka, Ariana zdradziła tylko, że pierwszy singiel usłyszymy już niedługo, a na płycie nie będzie żadnych piosenek z innymi artystami.

Utwór “thank u, next” mówi o sile kobiety. Pomimo rozpoczęcia prac nad premierą nowego albumu Ariana wciąż zamierza wydać teledysk do singla “breathin”.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus