Nowe koncerty Britney w Las Vegas nie cieszą się dużym zainteresowaniem

Po zagraniu ponad 200 koncertów w ciągu 4-letniej rezydentury w Las Vegas (2013-2017), Britney wyruszyła w kilkumiesięczną trasę po świecie, aby znów ogłosić powrót do Las Vegas. Jednak bilety na koncerty wokalistki nie cieszą się już tak dużym zainteresowaniem jak wcześniej.

13 lutego 2019 roku Britney Spears powróci do Las Vegas ze swoim nowym show “Britney: Domination”. Koncerty odbędą się w hotelu Park MGM – w tym samym hotelu występuje Cher, a już niedługo swoją rezydenturę rozpoczną tam Lady Gaga i zespół Aerosmith. Okazuje się jednak, że kolejna seria koncertów Britney w Las Vegas nie cieszy się już takim zainteresowaniem jak wcześniej.

Jak donosi serwis New York Post na pierwszy miesiąc rezydentury gwiazdy pop wciąż jest ponad połowa niesprzedanych biletów, a sprzedaż ruszyła ponad tydzień temu. Dla porównania portal przypomina sprzedaż biletów na Lady Gagę, kiedy to w pierwszym tygodniu prawie zupełnie wyprzedał się pierwszy miesiąc koncertów, a w przypadku Aerosmith 85% biletów na pierwszy miesiąc.

Przy poprzedniej rezydenturze Britney zarobiła 138 milionów dolarów, ale New York post przypomina, że sprzedaż biletów na jej poprzednie koncerty spowolniła już po dwóch latach rezydentury, a koncerty się nie wyprzedawały. Być może więc pospieszono się z decyzją o powrocie Britney do Las Vegas?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus