“Nie widzisz mnie” drugim singlem Verby i Sylwi Przybysz

Po ogromnym sukcesie pierwszego singla z nadchodzącej płyty, Verba i Sylwia prezentują drugi utwór “Nie widzisz mnie”. Jest to kontynuacja historii, którą śledzi prawie milion osób. To także druga zapowiedź płyty “W moim sercu”

Poprzedni kawałek “Byłeś mój” bardzo długo utrzymywał się na 2. miejscu zestawienia “Na czasie” na YouTube i zebrał bardzo dobre recenzje wśród fanów. Teraz przyszedł czas, by przedstawić dalszą część napisanego scenariusza.

Nowa płyta, która ukaże się już na początku grudnia, będzie zawierać 11 utworów – historii, które dotyczą każdego z nas. Jak wiadomo – najpiękniejsze i najbardziej zaskakujące scenariusze i utwory pisze życie i tak też było w tym przypadku. Single z poprzedniej płyty zostały odtworzone na YouTube prawie 23 miliony razy, a płyta dotarła do 3 miejsca w zestawieniu OLiS.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus