“Nie Muszę” – nowy singiel Julii Wieniawy. Posłuchaj i zobacz teledysk!

Julia Wieniawa zaprezentowała słuchaczom swój najnowszy singiel. Utwór „Nie muszę” zapowiada debiutancki album, którego premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Singiel “Nie Muszę” to efekt współpracy Julii z producentem Wojtkiem Urbańskim (znanym między innymi z zespołu Rysy). Do singla powstał klip w reżyserii Pawła Fabjańskiego.

Julia Wieniawa o singlu „Nie muszę”:
„Nie muszę” to bardzo osobisty utwór, w którym opowiadam o swojej codzienności i o konflikcie pomiędzy tym, co naprawdę czuję a tym, co „muszę” i co „powinnam”. W całym tym chaosie odnajduję jednak miejsce, w którym wreszcie mogę być sobą i to jest prawdziwym przekazem tego utworu.

Wojtek Urbański o pracy nad albumem:
Pracując nad debiutanckim albumem Julii staram się trzymać nieoczywistych emocji w muzyce. Warstwa muzyczna jest więc zawieszona pomiędzy melancholią i smutkiem a nadzieją połączoną z energetycznym pulsem bitu. Takie niedopowiedzenie daje słuchaczowi przestrzeń do refleksji. Lubię kiedy muzyka jest niebanalna i prowokuje do myślenia, a z drugiej strony jest prosta w swojej formie i w jakimś sensie łatwo przyswajalna. Tego szukamy w naszej pracy z Julią. Taki jest też utwór „Nie muszę”.

Przypominamy, że muzyczna kariera Julii Wieniawy rozpoczęła się pod koniec 2016 roku, kiedy to do sprzedaży trafił album „Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3”, na którym znalazł się utwór Julii Wieniawy i Zeppy Zepa zatytułowany „Na zawsze”. Singiel okazał się sporym sukcesem, a Julia znana do tej pory z telewizji pokazała swoje zupełnie nowe, zaskakujące oblicze. Rok temu wokalistka wydała swój kolejny singiel “Oddycham”, który jednak nie znajdzie się na nowym albumie Julii.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus