“Nie Muszę” – nowy singiel Julii Wieniawy. Posłuchaj i zobacz teledysk!

Julia Wieniawa zaprezentowała słuchaczom swój najnowszy singiel. Utwór „Nie muszę” zapowiada debiutancki album, którego premiera zaplanowana jest na przyszły rok.

Singiel “Nie Muszę” to efekt współpracy Julii z producentem Wojtkiem Urbańskim (znanym między innymi z zespołu Rysy). Do singla powstał klip w reżyserii Pawła Fabjańskiego.

Julia Wieniawa o singlu „Nie muszę”:
„Nie muszę” to bardzo osobisty utwór, w którym opowiadam o swojej codzienności i o konflikcie pomiędzy tym, co naprawdę czuję a tym, co „muszę” i co „powinnam”. W całym tym chaosie odnajduję jednak miejsce, w którym wreszcie mogę być sobą i to jest prawdziwym przekazem tego utworu.

Wojtek Urbański o pracy nad albumem:
Pracując nad debiutanckim albumem Julii staram się trzymać nieoczywistych emocji w muzyce. Warstwa muzyczna jest więc zawieszona pomiędzy melancholią i smutkiem a nadzieją połączoną z energetycznym pulsem bitu. Takie niedopowiedzenie daje słuchaczowi przestrzeń do refleksji. Lubię kiedy muzyka jest niebanalna i prowokuje do myślenia, a z drugiej strony jest prosta w swojej formie i w jakimś sensie łatwo przyswajalna. Tego szukamy w naszej pracy z Julią. Taki jest też utwór „Nie muszę”.

Przypominamy, że muzyczna kariera Julii Wieniawy rozpoczęła się pod koniec 2016 roku, kiedy to do sprzedaży trafił album „Flirtini: Heartbreaks & Promises Vol. 3”, na którym znalazł się utwór Julii Wieniawy i Zeppy Zepa zatytułowany „Na zawsze”. Singiel okazał się sporym sukcesem, a Julia znana do tej pory z telewizji pokazała swoje zupełnie nowe, zaskakujące oblicze. Rok temu wokalistka wydała swój kolejny singiel “Oddycham”, który jednak nie znajdzie się na nowym albumie Julii.

Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus