Nicki Minaj i Lil Wayne w teledysku do wspólnego utworu “Good Form”!

Nicki Minaj, amerykańska raperka i piosenkarka, jakiś czas temu zaprezentowała swój czwarty album “Queen”, który promowały do tej pory m.in. takie utwory jak “Chun-Li”, “Bed” czy “Barbie Dreams”. Ostatnio raperka zapowiedziała, iż kolejnym singlem będzie piosenka “Good Form”, a specjalna wersja z udziałem rapera Lil Wayne’a trafiła już do sieci wraz z teledyskiem!

Piosenka “Good Form” to czwarty singiel promujący niedawno wydany krażek “Queen” autorstwa raperki Nicki Minaj. Pierwotnie kompozycje “Majesty” oraz “Good Form” miały zostać wysłane do radio w ramach promocji albumu, jednak plany te zostały zaniechane. Jednakże w późniejszym czasie “Good Form” dostało drugą szansę za sprawą remiksu, w którym gościnnie wystąpił raper Lil Wayne. Nowa wersja piosenki miała swoją premierę 29 listopada wraz z towarzyszącym jej teledyskiem wyreżyserowanym przez Colina Tilleya.

Przypomnijmy, że dyskografię Nicki jak na razie zamyka krążek “Queen”, z którego usłyszeć mogliśmy takie single jak “Chun-Li” czy “Bed”. Teledysk do nowej wersji piosenki “Good Form” z udziałem Lil Wayne’a prezentujemy Wam poniżej!

Jak Wam się podoba nowy klip Nicki?

Udostępnij na Google Plus