Miley Cyrus przerywa milczenie

Kilka miesięcy temu Miley zniknęła z mediów społecznościowych i fani zaczęli spekulować na temat jej wielkiego powrotu do muzycznego świata. Cyrus prawdopodobnie chciała utrzymać ciszę aż do ogłoszenia informacji związanych z nowym albumem, jednak przerwała milczenie w słusznej sprawie.

Dom Miley Cyrus i jej narzeczonego Liama Hemswortha w Malibu spłonął w pożarze szalejącym od kilku dni w Kalifornii. Na szczęście zarówno parę, jak ich pupile udało się bezpiecznie ewakuować.

“Jestem całkowicie zdruzgotana pożarem dotykającym naszą społeczność. Jestem szczęściarą, moje zwierzęta i MIŁOŚĆ MOJEGO ŻYCIA udało się bezpiecznie ewakuować i to się teraz liczy najbardziej. Mój dom już nie stoi na swoim miejscu, jednak wspomnienia dzielone z moją rodziną i przyjaciółmi pozostają silne. Jestem wdzięczna za to, co mi zostało. Wysyłam dużo miłości i wdzięczności do strażaków i szeryfa okręgowego wydziału LA. Jeśli chcecie się zaangażować w pomoc, zobaczcie kolejny wpis. Przekażcie pieniądze, czas, najpotrzebniejsze rzeczy. Kocham was bardziej niż kiedykolwiek, Miley – napisała wokalistka na Twitterze, udostępniając linki, gdzie można dokonać wpłaty.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus