Michał Szczygieł w teledysku do nowego singla “Będzie, co ma być”

“Będzie, co ma być” to nowy singiel Michała Szczygła, finalisty ósmej edycji programu “The Voice of Poland”. Poprzedni – “Nic tu po mnie” okazał się wielkim hitem, dziś mając na liczniku ponad 16 milionów wyświetleń na YouTube. 

Michał Szczygieł to tegoroczny maturzysta i finalista poprzedniej edycji “The Voice of Poland”, który zadebiutował singlem “Nic tu po mnie”. W okresie wakacyjnym był zaproszony na najważniejsze polskie wydarzenia muzyczne. W Kielcach na Festiwalu “Magiczne Zakończenie Wakacji z telewizją Polsat i RMF FM” zajął drugie miejsce w konkursie na przebój lata 2018. W październiku natomiast jego debiutancki singiel “Nic tu po mnie” zyskał status złotej płyty.

Będzie co ma być to słoneczny singiel. Kończy się jesień, zbliża zima, a ja chcę zrobić lato. 🙂 W tym numerze staram się przekazać tyle pozytywnej energii, ile się da. Tekst powstał przy współpracy z Patrykiem Kumórem, czyli współtwórcy “Nic tu po mnie” opowiada o singlu Michał Szczygieł.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus