Marcelina w teledysku do nowego singla “Dinozaury”

“Dinozaury” to drugi singiel promujący ostatni album Marceliny “Koniec wakacji”. Właśnie ukazał się towarzyszący mu teledysk za reżyserię którego odpowiadają Zosia Zija i Jacek Pióro. Przypominamy, że “Koniec wakacji” ukazał się pod koniec września i do tej pory promował go utwór “Tańcz”.

Nad brzmieniem nowego albumu Marcelina pracowała z Kubą Karasiem z The Dumplings. Zaraz po premierze płyty, mieliśmy okazję porozmawiać z artystką i zapytać ją o utwory, które znalazły się na krążku.

Każdego dnia powstawał nowy kawałek. Pamiętam nawet tą kolejność i starałam się jej nie zaburzać przy układaniu tracklisty. Wstawaliśmy i z daną energią tworzyliśmy kolejną historię. Bardzo lubię „Niby nic“ – kojarzy mi się trochę z Tarantino, a trochę z La Femme albo piosenkami Bridget Bardot. “Dinozaury” są z kolei osobistym wyznaniem miłości. “Chemia z Niemiec” to efekt ostatnich dni pracy gdzie już włączała się tzw, głupawka z przepracowania, a mimo to wyszedł totalnie wykręcony kawałek z linią basu à la Tame Impala, uwielbiam tą piosenkę i tą bohaterkę, co trzaska sobie selfie na dyskotece, a całe dnie spędza oglądając “Klan” i udając, że wcale nie czeka na telefon od tego brutala, co ją oszukał w hotelu Kormoran. “Candy blue” jest słodko mroczne i opowiada o miłości, która jest trochę jak cyjanek, bardziej zabija niż uskrzydla. “Psy” są nawiązaniem do “Twin Peaks”, dziewczyna tęskni, a on wraca po nocach, tajemniczy, i pachnący dziwnymi historiami. “Tańcz” wcale nie jest o miłości, a o tym by potrafić wyłączyć ten mózg odpowiedzialny, co chce wszystko planować, analizować czy tez rozpamiętywać, a zatracić się w zwykłym tu i teraz. Nawet jeśli w radiu znów mowa o wojnie czy apokalipsie – mówiła o utworach na płycie Marcelina w rozmowie z Popheart.pl

Od kilku godzin w sieci dostępny jest teledysk do nowego singla “Dinozaury”. “Klip powstał w mojej ukochanej Szklarskiej Porębie. Tam jest moje miejsce na ziemi i miłość mojego życia” – napisała wokalistka.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus