Madonna chciałaby nagrać hiphopową płytę

Madonna już od dłuższego czasu pracuje nad nowym albumem, który owiany jest aurą tajemniczości. W międzyczasie zdradziła jednemu z fanów na Instagramie, że marzy jej się hiphopowy album.

Oprócz występu na MET Gala z utworem “Beautiful Game”, nie wiemy za dużo o nowej płycie Madonny. Producentem zaprezentowanej na żywo piosenki jest Mirwais, możemy się więc spodziewać, że będzie on odpowiedzialny w dużej mierze za cały nowy krążek Królowej muzyki pop. To nie byłby pierwszy raz kiedy wokalistka współpracowałaby z francuskim producentem. Wcześniej spotkali się już podczas prac nad krążkiem “Music”, “American Life” oraz “Confessions On A Dance Floor”.

Pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie Madonny pojawił się komentarz od fana.

Chciałbym, aby Madonna wydała w pełni hiphopowy album zatytułowany “Grillz” i aby pierwszym singlem był utwór zatytułowany “Derma Roller” nagrany z Quavo, Nicki Minaj i Cardi B, aby wkurzyć upominających się fanów

Madonnie najwidoczniej spodobał się ten pomysł, ponieważ postanowiła w następujący sposób skomentować wpis

Lol. Też bym chciała.

 

Przypomnijmy, że ostatni album Madonny zatytułowany “Rebel Heart” miał swoją premierę jeszcze w 2015 roku i wygenerował takie single jak choćby “Living For Love”“Ghosttown” czy “Bitch I’m Madonna”. Wokalistka promowała również krążek podczas swojej światowej trasy koncertowej “Rebel Heart Tour”, która trwała do marca 2016 roku. Czekacie na nową muzykę od Madonny?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus