Kukulska, Farna, Enej, Grubson, Herbut i inni na jubileuszowym koncercie Bednarka

Zaledwie kilka dni dzieli nas wyjątkowego koncertu Bednarka w Stodole! Wydarzenie odbędzie się z okazji 10-lecia aktywności scenicznej Kamila oraz jego zespołu. Na scenie pojawią się także: Natalia Kukulska, Ewa Farna, Enej, Rafał Karwot, Grubson, BRK, Jarecki oraz Igor Herbut. Ostatnia pula biletów jest jeszcze dostępna w sprzedaży.

W roku 2018 Kamil Bednarek wraz z zespołem obchodzą 10-lecie aktywności scenicznej. Formacja zaplanowała huczne, muzyczne obchody dekady działalności, które odbędą się już 24 listopada w warszawskiej Stodole. Tego wieczoru nie zabraknie największych hitów Kamila, solidnej dawki energii i dobrej zabawy.

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał 10 lat temu w formacji StarGuardMuffin. Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody. Bez wątpienia medialny rozgłos SGM zawdzięczała swojemu frontmanowi, Kamilowi Bednarkowi, który zdobył II miejsce w telewizyjnym talent show “Mam talent”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus