Klip do “Thank U, Next” Ariany Grande nadchodzi!

Ariana Grande od dłuższego czasu intensywnie pracuje nad klipem do swojego ostatniego singla, co jakiś czas dzieląc się nowinkami z planu. Sprawdźmy, jakie niespodzianki kryje nadchodzące video!

Teledysk do “Thank U, Next” zawiera mnóstwo nawiązań do ulubionych filmów Ariany – przewija się tam wiele wątków, które możecie kojarzyć.

“Wredne Dziewczyny”
Ariana zaprosiła do współpracy aktora Jonathana Bennetta, który grał w filmie Aarona Samuelsa oraz koleżankę z serialu “Victoria Znaczy Zwycięstwo” Elizabeth Gilles, która odegrała rolę Cady Heron, pierwotnie graną przez Lindsay Lohan (podobieństwo jest tak łudzące, że niektóre portale pomyliły Elizabeth z Lindsay!). Grande wcieliła się natomiast w kultową postać Reginy George.“Legalna Blondynka”
“Ktokolwiek powiedział, że pomarańczowy jest nowym różem, musiał być bardzo zmęczony”Grande podpisała jedno z najnowszych zdjęć na Instagramie cytatem z filmu i to wystarczyło fanom by się domyślić, jaki tytuł będzie następny. Niedługo potem Ariana podzieliła się zdjęciem z Jennifer Coolidge, która grała Paulette. Nie zabraknie także Toulouse, ukochanego pupila wokalistki, który zagra filmowego Bruisera.


“Dziś 13 Jutro 30”
“Big Time Magazine Editor” – napisała Ariana, naprowadzając fanów na następny tytuł. Po chwili było już wiadomo, że kolejną postacią pojawiającą się w teledysku będzie Jenna Rink, pierwotnie grana przez Jennifer Garner. Reszta pozostaje niespodzianką!


“Dziewczyny z Drużyny”
Wydaje się, że to już ostatnia inspiracja, jaką zaczerpnęła Ariana. Grande podpisała zdjęcie w stroju cheerleaderki “Przeniosłam się z Los Angeles, twoja szkoła nie ma drużyny gimnastycznej, to twoja ostatnia deska ratunku… Okej, nigdy wcześniej nie wiwatowałam, ale co z tego?”. Jest to cytat jednej z głównych bohaterek – Missy Pantone, w którą wcielała się Eliza Dushku. W tej scenie u boku Ariany pojawi się także druga znajoma z planu “Victoria Znaczy Zwycięstwo” Daniella Monet, Colleen Ballinger oraz Gabrielle Union.

Dostaliśmy także zwiastun, w którym pojawia się Troye Sivan! Nie możemy się doczekać efektów tej pracy. Niestety, dotychczas Ariana nie ujawniła daty premiery teledysku.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus