Kazadi powraca z nowym singlem! Posłuchaj utworu “Tak niewiele”

Patricia Kazadi (teraz jako Kazadi) powraca z nowym materiałem. W sieci pojawiła się właśnie kompozycja “Tak niewiele” promująca film “Miłość jest wszystkim”. Jest to pierwszy premierowy utwór od czasów wydanego w 2015 roku singla “Na zawsze”.

Nie wszyscy pamiętają, ale Patricia Kazadi ma na swoim koncie wydany fizycznie album “TRIP”. Wydany w 2013 roku krążek przyniósł takie single jak: „Hałas”, „Wanna Feel You Now” w duecie z Mattem Pokorą, „Przerywam sen” oraz „Live a Little”.

“Tak niewiele” to bardzo ważny dla mnie utwór, który napisałam specjalnie z myślą o ścieżce dźwiękowej do filmu “Miłość jest wszystkim”, napisałam go w pół godziny podczas swojego pobytu w Los Angeles po usłyszeniu tych ujmujących pierwszych dźwięków harfy. Słowa i melodie po prostu wylewały się ze mnie wraz ze łzami. Pierwsza wersja powstała w języku angielskim i w tej właśnie odsłonie możecie usłyszeć ją na ścieżce dźwiękowej do filmu. Po pewnym czasie jednak uznałam, że chciałabym również stworzyć wersję polską, specjalnie dla Was Kochani. Długo myślałam komu powierzyć tak intymną piosenkę, słuchałam kilku polskich wykonawców, potrzebowałam kogoś z kim będę czuła ‘więź’ i tak oto wysłałam ten utwór do Sarsy, która pomogła mi przelać na papier to co czułam w przepiękny, szczery sposób tak od serca. Mam nadzieję, że ten utwór przyniesie wam tyle ciepła i ukojenia co mi i moim bliskim. – tak o nowy singlu wypowiada się Kazadi.

Jak oceniacie nowy singiel? Podbije listy przebojów? Możecie posłuchać go tutaj. Poniżej – dla przypomnienia – nasz wywiad z Patricią.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus