Katarzyna Nosowska w nowej wersji utworu “Coraz bliżej Święta”

Katarzyna Nosowska potrafi zaskoczyć! Dziś do sieci trafiła przygotowana przez artystkę specjalna wersja świątecznego przeboju “Coraz bliżej Święta”. Razem z marką Coca-Cola, Nosowska zachęca do zostania Świętym Mikołajem. 

Ten rok z pewnością należał do niej. Debiutancka książka „A ja żem jej powiedziała…” odniosła spektakularny sukces na rynku wydawniczym. Wydany w październiku album „BASTA”, za którego elektroniczne brzmienie odpowiada producent Michał „FOX” Król także okazał się hitem. Na zakończenie tego roku artystka wraz z marką Coca-Cola przygotowała niespodziankę w postaci wyjątkowej wersji utworu “Coraz bliżej Święta”.

Nie jest łatwo wziąć na warsztat piosenkę, która od dawna funkcjonuje w umysłach ludzi… Wraz z FOXem chcemy podzielić się naszą interpretacją… Być Świętym Mikołajem, pośród tak wielu Mikołajów – to jak wsiąść do teleportera i wylądować w czasach, gdy tak łatwo było o radość – powiedziała Kasia Nosowska.

Utwór “Coraz bliżej Święta” jest polską wersją kultowego “Wonderful Dream”, wykonywanego przez amerykańską wokalistkę Melanie Thornton. Wcześniej polską wersję zaśpiewały m.in. Kasia Kowalska czy Margaret w towarzystwie finalistów programu The Voice of Poland.

Tegoroczna kampania świąteczna Coca-Cola przebiega pod hasłem “Podaruj radość #jakMikołaj”. Marka zachęca do dostrzegania potrzebujących i do wsparcia Szlachetniej Paczki. Pod wybranymi produktami z edycji świątecznej znajdują się kody, których wysłanie skutkuje wsparciem konta fundacji o 1PLN.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus