Kanadyjska artystka Michelle Gurevich powraca do Polski! Gdzie i kiedy zagra swój koncert?

Kanadyjska artystka Michelle Gurevich wydała niedawno znakomitą, piątą płytę zatytułowaną “Exciting Times”. Artystka, która wyprzedała dotychczas wszystkie koncerty w Polsce, przyjedzie 23 maja do warszawskiego Nieba, aby zaprezentować fanom najnowszy album i największe hity.

Michelle Gurevich, kanadyjska wokalistka o korzeniach rosyjskich, ma na swoim koncie pięć studyjnych krążków, a jej styl muzyczny przywołuje skojarzenia z Nico i Leonardem Cohenem, ale także z sowieckimi gwiazdami, jak Anna Pugaczowa z głosem podobnym do Tanity Tikaram. Artystka zręcznie manewruje pomiędzy motywami retro i zaskakującą szczerością, tworząc tragikomiczne, sentymentalne, a zarazem melodyjne piosenki. Kanadyjka łączy humor z realizmem w mroczne i intymne ballady okraszone fatalistycznymi i ciętymi tekstami.

W muzyce Gurevich słychać dekadenckie, dramatyczne i poważne melodie zagrane na zabytkowych instrumentach, które interpretują doświadczenie wielkiej samotności, przy okazji łącząc się z głosem, który wydaje się być znajomy, jednak wyjątkowy na tle dziedzictwa europejskiego nurtu chanson. Michelle stworzyła niszę, która obejmuje wschodnioeuropejską diasporę, berlińską scenę queer i tych, którzy po prostu lubują się w melodramatycznych balladach w stylu Charlesa Aznavoura, Zeki Mueren, czy Lucio Dallego. Dzięki temu regularnie wyprzedaje koncerty w miastach takich, jak Stambuł, Warszawa, Berlin, czy Ateny.

Dzięki uprzejmości agencji Fource Michelle Gurevich już wkrótce wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskim klubie Niebo 23 maja 2019 roku. Wejściówki na koncert będzie można nabyć na stronach: fource.plGoOut.plEventim.plTicketmaster.plBiletomat.pl i w Empikach. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Michelle Gurevich: 23.05.2019 Warszawa, Niebo.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus