Jax Jones i Years & Years we wspólnym utworze! Posłuchaj piosenki “Play”

Jax Jones,  brytyjski DJ i producent muzyczny, popularność zdobył dzięki hitowi “You Don’t Know Me” z gościnnym udziałem wokalistki RAYE, a w ostatnim czasie za sprawą piosenki “Instruction” z Demi Lovato. Tym razem wybór padł na brytyjską grupę Years & Years!

Piosenka “Play” to najnowszy singiel brytyjskiego DJ-a i producenta muzycznego skrywającego się pod pseudonimem Jax Jones, który zaprosił do współpracy przy tej kompozycji grupę Years & Years. Premierowa kompozycja trafiła do sprzedaży 28 listopada nakładem wytwórni w ramach promocji EP-ki “Snacks”, na której znajdziemy wydane wcześniej utwory takie jak “Instruction” z udziałem Demi Lovato i Stefflon Don, czy “You Don’t Know Me” z RAYE.

Jax Jones / Universal Music

Tracklista:

  1. Play (Jax Jones & Years & Years)
  2. Breathe (feat. Ina Wroldsen)
  3. You Don’t Know Me (feat. RAYE) [Radio Edit]
  4. House Work (feat. Mike Dunn & MNEK)
  5. Ring Ring (feat. Rich The Kid) [Jax Jones & Mabel]
  6. Instruction (feat. Demi Lovato & Stefflon Don)

Warto również wspomnieć, że dzięki uprzejmości agencji Go Ahead zespół Years & Years już wkrótce wystąpi w Warszawie! Wydarzenie będzie mieć miejsce w warszawskim Torwarze 1 lutego 2019 roku. Wejściówki na koncert będzie można nabyć na stronach www.go-ahead.pl, www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, www.ticketpro.pl, www.ticketmaster.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn w lipcu tego roku. Szczegóły na temat sprzedaży biletów zostaną podane do wiadomości już wkrótce. Więcej informacji możecie uzyskać na oficjalnej stronie wydarzenia: Years & Years: 1.02.2019 Warszawa, COS Torwar.

Premierowy utwór Jaxa Jones’a i Years & Years prezentujemy Wam poniżej. Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus