Honorata Skarbek i Wdowa w teledysku do “Chora”

“Chora” pochodzi z ostatniego albumu Honoraty Skarbek “Sunset”, który swoja premierę miał 11 maja 2018 roku. Artystka wydała już 3 single promujące to wydawnictwo – “Na koniec świata”, “Zasady” oraz “Świat jest nasz”, do których klipy uzyskały kilka milionów wyświetleń. Utwór “Chora” to duet nagrany z przedstawicielką polskiej sceny hip-hop, raperką o pseudonimie Wdowa.

Nad ostatnim albumem “Sunset”, który jest czwartym wydawnictwem w jej dyskografii, Honorata pracowała m.in. z Sarsą i Lanberry. Co mówi o nowym singlu “Chora”?

Piosenka jest balladą o uczuciu, po którego stracie, ciężko jest się pozbierać. Obrazek jest metaforą skrajnych emocji, jakie może wzbudzać miłość, co pokazane jest poprzez zestawienie dwóch żywiołów- ognia i wody. Scenariusz do teledysku napisałam sama. Bardzo zależało mi na przedstawieniu miłości, która rozpalała mnie do czerwoności jak ogień, równocześnie odbierając mi powietrze tak jak robi to woda – opowiada o teledysku Honorata.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus