Ewa Szlachcic z nowym singlem zapowiada płytę!

Właśnie ukazał się nowy singiel i teledysk Ewy Szlachcic do utworu “HOLA HOLA”, który promuje nadchodzący album zatytułowany “D.N.A”!

Ewa to utalentowana wokalistka, kompozytorka i aktorka. Zadebiutowała w 1. edycji The Voice of Poland oraz później albumem “Fotografie” wydanym z zespołem Way no way. Obecnie jest również związana z Teatrem Rampa. Nowa piosenka to przedsmak drugiego studyjnego krążka wokalistki, który zostanie wydany nakładem wytwórni artCONNECTION music. Piosenka “HOLA HOLA” opowiada o podejmowaniu trudnych decyzji i konieczności zamykania pewnych etapów w swoim życiu. Zarówno płyta, jak i singiel są nowym rozdziałem w karierze wokalistki. Ukazują ją w innej, odważnej odsłonie muzycznej. Producentami płyty są Piotr Gozdek i Mikołaj Trybulec z Linii Nocnej.

 „Gdy tylko przeczytałam tekst Patrycji, wiedziałam, że jest to piosenka dla mnie i znakomicie pasuje do większości tekstów, jakie ja napisałam na płytę “D.N.A., Następnie, gdy Kovalczyk przedstawił mi scenariusz na realizacje teledysku, którego jest reżyserem, wiedziałam, że to będzie prawdziwa muzyczna eksplozja!” – mówi Ewa Szlachcic.

Nowego singla “HOLA GOLA” możecie posłuchać poniżej.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus