Dziś premiera nowego albumu Ewy Szlachcic “D.N.A.”!

Dziś premiera nowego albumu Ewy Szlachcic „D.N.A.”. Krążek promuje przebojowy singiel „HOLA HOLA” będący wynikiem współpracy z Patrycją Kosiarkiewicz, która jest autorka tekstu. Wokalistka dała się poznać szerszej publiczności w pierwszej edycji “The Voice of Poland” oraz albumem wydanym z zespołem Way no way. Obecnie współpracuje z Teatrem Rampa, gdzie występuje w musicalu „Twist & Shout”.

„D.N.A.” to album na który zdecydowanie warto było zaczekać kilka lat. Ukazuje on artystkę w całkowicie nowej i odważnej odsłonie. Utwory znajdujące się na płycie to zapis przeżyć, doświadczeń związanych z podążaniem wokalistki własną drogą – nie tylko artystyczną, ale i życiową. W warstwie tekstowej wiele kobiet może odnaleźć tu fragmenty historii, z którymi mogą się identyfikować. Tworzą one opowieść o wzlotach, upadkach życiowych i miłosnych, które mogły się przytrafić każdemu z nas. W warstwie muzycznej „D.N.A.” zaskakuje przebojowym rytmem, pulsacją bitów, a przede wszystkim znakomitą produkcją muzyczną. Materiał został przygotowany przez topowych młodych producentów: Mikołaja Trybulca z Linii Nocnej i Piotra Gozdka.

To nie wszystkie niespodzianki, jakie usłyszymy w warstwie muzycznej albumu, spotkamy tu utwory m. in. fińskiego producenta – Jarana Hereida, Kovalczyka oraz Piotra Bogutyna i Filipa Kuncewicza, którzy współtworzyli wraz z Ewą Szlachcic „D.N.A.”.

Tracklista albumu:

1. Ametyst
2. Kawa i sól
3. Hola, hola
4. Czytaj mnie
5. Firefly
6. D.N.A.
7. Bezpieczny ląd
8. Ego
9. Przypływy, odpływy
10. O nas

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus