Dido powraca! Artystka zapowiada nowy album, trasę koncertową oraz prezentuje premierowy utwór “Hurricanes”

Angielska wokalistka znana szerszej publice jako Dido święciła triumfy jeszcze pod koniec lat 90. oraz 2000. Artystka znana z takich hitów jak “White Flag” czy “Thank You” w ostatnich latach zrobiła sobie przerwę od muzycznego show-biznesu, a jej ostatni krążek “Girl Who Got Away” miał swoją premierę jeszcze w 2013 roku. Fani Dido mogą jednak odetchnąć z ulgą, bo wokalistka powraca z nowym albumem oraz wyrusza w trasę koncertową!

“Hurricanes” to premierowa kompozycja autorstwa angielskiej wokalistki Dido, który jest wielkim powrotem, jak i zapowiedzią jej nadchodzącego piątego studyjnego krążka “Still On My Mind”. Premiera albumu zaplanowana jest na 8 marca 2019 roku nakładem wytwórni BMG, a w jego skład wejdzie łącznie dwanaście kompozycji.

Dido / BMG

Poza albumem, wokalistka zapowiedziała również trasę koncertowa, która będzie pierwszą od ponad piętnastu lat. Dido zagra szereg koncertów zarówno w Europie (m.in. Czechy, Francja, Wielka Brytania), jak i Stanach Zjednoczonych. Niestety na liście zabrakło Polski.

Przypominamy, że ostatni album Dido “Girl Who Got Away” został wydany na początku 2013 roku, a w późniejszym czasie wokalistka zaprezentowała również kompilację swoich hitów “Greatest Hits”. Obecnie artystka przygotowuje się do wielkiego powrotu muzycznego, a efektem tego jest premierowa kompozycja “Hurricanes”, której możecie posłuchać poniżej.

Czekaliście na powrót Dido?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus