Carly Rae Jepsen prezentuje nowy singiel! Zobacz teledysk do utworu “Party For One”

Carly Rae Jepsen kilka dni temu pochwaliła się fanom, że jest już gotowa zaprezentować swój nowy singiel, który będzie pierwszą zapowiedzią jej czwartego albumu. Dzisiaj natomiast nastąpiła jego premiera wraz z teledyskiem!

Utwór “Party For One” to najnowszy singiel kanadyjskiej wokalistki Carly Rae Jepsen, który miał swoją premierę 1 listopada. Piosenka jest bezpośrednią zapowiedzią czwartego albumu artystki. Data premiery i szczegóły wydawnictwa nie są jednak na ten moment znane. W ubiegłym roku Carly wyznała, że nie czuje presji wytwórni w związku z nowym albumem, więc może pracować nad nim tak długo, jak tylko chce. Prace jednak systematycznie posuwały się naprzód i w tym tygodniu wokalistka zaprezentowała swój najnowszy singiel.

Przypomnijmy, że ostatnim wydawnictwem artystki jest cyfrowa reedycja jej trzeciego krążka, “E•MO•TION: Side B”, która trafiła do sprzedaży jeszcze w sierpniu zeszłego roku. Teledysk do najnowszego singla “Party For One” możecie zobaczyć poniżej! Jak Wam się podoba nowy utwór Carly Rae Jepsen?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus