Bartek Kaszuba i Artur Sikorski w utworze “Robimy co chcemy”

Po sukcesie pierwszego singla, który promuje debiutancką płytę Bartka Kaszuby, przyszedł czas na kolejny utwór. „Robimy co chcemy” to kawałek stworzony razem z Arturem Sikorskim. W przeciwieństwie do pierwszego singla, który jest klimatyczny i pełen emocji – „Robimy co chcemy” to energetyczny i porywający utwór!

Premiera krążka Bartka Kaszuby już w przyszły piątek. Po 2 latach od dołączenia do ekipy Young Stars, wokalista – którego trudno dzisiaj nazwać debiutantem – odda w Wasze ręce swoją debiutancką płytę “MY”. Znajdzie się na niej trzynaście kompozycji, nad którymi Bartek pracował przez ostatnie 2 lata. Wśród nich, poza zupełnie nowymi utworami, są więc znane już fanom single, jak np. „Kolory” oraz debiutanckie „Bo nie ma cię tu”.

Dla każdego artysty wydanie płyty jest jedną z ważniejszych chwil w życiu. To co się teraz dzieje w mojej głowie to coś niesamowitego, przysięgam. Mam nadzieję, że słuchając mojego debiutanckiego albumu, każdy odnajdzie cząstkę siebie w moich piosenkach. Bo ta płyta opisuje po prostu moje życie, które tak naprawdę nie różni się od życia przeciętnego nastolatka. Ta płyta to ja i Wy – czyli MY – mówi Bartek.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus