Avril Lavigne przerywa milczenie i komentuje teorię o swoim sobowtórze

Jedną z ulubionych teorii spiskowych fanów muzyki pop jest ta o śmierci Avril Lavigne i zastąpienie ją przez sobowtóra – pisaliśmy o tym nawet w naszym zestawieniu 10 NAJBARDZIEJ ODJECHANYCH teorii spiskowych w muzyce pop. Teraz, po wielu latach milczenia, całą sprawę postanowiła skomentować sama Avril.

Teoria głosi, że młoda Avril Lavigne nie mogła poradzić sobie ze sławą na początku swojej kariery, dlatego wynajęła dublerkę o imieniu Melissa, która zastępowała ją podczas oficjalnych wyjść i kontaktów z dziennikarzami. Po śmierci swojego dziadka Avril miała rzekomo popełnić samobójstwo, więc wytwórnia wokalistki zdecydowała się na to, aby Melissa udawała Avril już nie tylko na czerwonych dywanach. Podobno wskazówka do takiej zamiany ukryta jest w kilku piosenkach, np. “Slipped Away”“The day you slipped away was the day I found it won’t be the same”.

Dziennikarze australijskiej rozgłośni KISS 1065 podczas rozmowy z wokalistką postanowili zapytać ją, co sądzi o tej teorii.

Czy śmiejesz się z plotek, że Ty tak naprawdę nie istniejesz i zostałaś zastąpiona przez klona? – zapytała dziennikarka stacji radiowej.

Tak, niektórzy ludzie myślą, że ja nie jestem prawdziwą mną. To jest mega dziwne! Dlaczego oni w ogóle tak myślą? – odpowiedziała wokalistka.

Czy Avril rozwiała Wasze wątpliwości? A może podkręciła je jeszcze bardziej? Przecież sobowtór nigdy by się nie przyznał, że jest sobowtórem ;).

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus