Ariana Grande zaprezentowała dwa utwory w The Ellen Show!

Środa była bardzo ekscytująca dla Ariany i jej fanów! Grande zadebiutowała ze swoim najnowszym singlem “Thank U, Next” w The Ellen Show, a także zaprezentowała światu teledysk do utworu “Breathin” i wykonała go na żywo.

W występie zainspirowanym “First Wives Club”, czyli jednym z ulubionych filmów artystki, towarzyszyły jej znajome z branży – Victoria Monet i Tayla Parx. Nie obyło się bez małego potknięcia oraz pomyłki z wyjściem, jednak 26-letnia wokalistka jak zwykle wyszła z sytuacji z twarzą i obróciła wszystko w żart.

Tekst do “Thank U, Next” opowiada o odnalezieniu szczęścia dzięki jej nowej miłości, czyli jej samej, po nieudanych związkach z Pete Davidsonem, Big Seanem, Ricky Alvarezem i zmarłym Mac Millerem.

Wczoraj swoją premierę miał także długo wyczekiwany teledysk do “Breathin”. Ariana zdecydowała się zaśpiewać singiel w programie jako zamknięcie ery “Sweetener”. Wizyta u Ellen DeGeneres była pierwszym wydarzeniem, w którym Ariana wzięła udział od “A Very Wicked Halloween: Celebrating 15 Years on Broadway”, emitowanym 29 października, kilka dni po ogłoszeniu światowej trasy koncertowej na jej najnowszy album “Sweetener”.

Który występ bardziej przypadł wam do gustu?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus