Ariana Grande w teledysku do “Thank U, Next”

Fani Ariany długo czekali na tę chwilę, a sama Grande codziennie podgrzewała atmosferę wokół klipu, dzieląc się zdjęciami zza kulis jego powstawania. Dziś nadszedł ten dzień! Teledysk do jej najnowszego singla “Thank U, Next” jest już dostępny.

Jak już wcześniej wspominaliśmy, teledysk był zainspirowany ulubionymi filmami artystki – sceny przewijające się w wideo możecie kojarzyć z takich kultowych pozycji, jak “Wredne Dziewczyny”, “Legalna Blondynka”, “Dziś 13 Jutro 30” oraz “Dziewczyny z Drużyny”. Grande zaprosiła do udziału w projekcie m.in. Jennifer Coolidge, Daniellę Monet, Liz Gilles, Aarona Samuelsa i Troye’a Sivana.

Utwór “Thank U, Next” pojawił się nagle i niczym czarny koń, pobił rekordy popularności. Odnotował największy debiut w streamingu (odtworzeniach w serwisach cyfrowych z muzyką) w historii w klasyfikacji kobiet, gromadząc 55,5 miliona odtworzeń w USA w 5 dni. Pobił także rekord najczęściej odtwarzanej żeńskiej piosenki w ciągu jednego dnia w historii Spotify 5 dni z rzędu i najczęściej odtwarzanego utworu w tym serwisie w ciągu jednego tygodnia, gromadząc 59 milionów odtworzeń i detronizując “Shape Of You” Eda Sheerana z 52 milionami odtworzeń.

Ariana wykonała “Thank U, Next” po raz pierwszy na żywo na początku listopada w programie The Ellen Show. W występie zainspirowanym “First Wives Club”, czyli jednym z ulubionych filmów artystki, towarzyszyły jej znajome z branży – Victoria Monet i Tayla Parx.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus