Ariana Grande skończyła pracę nad nowym albumem?

Kulisy tego co dzieje się u Ariany grande w tym roku chcielibyśmy zobaczyć w jakimś dwugodzinnym filmie dokumentalnym. Nie ma tygodnia bez newsa o wokalistce, a teraz wydaje się, że Ariana kończy pracę nad swoim piątym albumem.

W sierpniu swoją premierę miał czwarty studyjny album Ariany Grande “Sweetener”, a zaraz po jego wydaniu wokalistka wróciła do studia nagraniowego i zaczęła pracę nad nową muzyką. W październiku dzieliła się nawet z fanami fragmentem nowego utworu za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Kilka dni temu wokalistka spotkała się z swoją wytwórnią Republic Records. Podobne spotkanie miało miejsce w marcu w tym roku, wtedy właśnie Ariana zaprezentowała przedstawicielom wytwórni całą swoją nową płytę ‘Sweetener”, która wtedy w całości się im spodobała. Czy oznacza to, że Ariana zakończyła pracę nad swoim nowym materiałem?

Przypominamy, że w przyszłym roku wokalistka wyruszy w trasę koncertową. Na chwilę obecną Ariana ogłosiła tylko daty koncertów w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Nie wiadomo kiedy (i czy w ogóle) pojawią się daty dla Europy. Pojawiły się również plotki, podsycane przez samą wokalistkę, że zamierza połączyć dwie trasy w jedną.

Chcielibyście usłyszeć nową muzykę Ariany, czy może powinna zająć się promocją krążka “Sweetener”?

https://twitter.com/ArianaToday/status/1057428765893165056

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus