Zuza Jabłońska w teledysku do „Powiedz mi to w twarz”

Zuza Jabłońska to finalistka pierwszej polskiej edycji programu “The Voice Kids”. Właśnie ukazał się jej nowy singiel “Powiedz mi to w twarz” nagrany wspólnie z Janem Rapowanie oraz Silesem. Towarzysząca premierze akcja #powiedzmitowtwarz spotkała się z niesamowitym odzewem, a klip staje się powoli hitem YouTube.

„Powiedz mi to w twarz” to manifest. Tytuł odnosi się nie tylko do problemów z codzienną komunikacją międzyludzką, ale też do zjawiska hejtowania w internecie. Zuza mówi “NIE” plotkowaniu, omawianiu innych w zaciszu pozornie bezpiecznych form komunikacji, które nie wymagają konfrontacji twarzą w twarz.

W utworze „Powiedz mi to w twarz” gościnnie udział wzięli, jedni z najbardziej rozpoznawalnych raperów młodego pokolenia, uczestnicy 6. edycji Akcji Młode Wilki portalu Popkiller.pl – Jan Rapowanie i SIles. Autorami słów są Lanberry oraz Patryk Kumór, jedni z najbardziej popularnych młodych artystów w Polsce, którzy doskonale rozumieją, jak bardzo ważna jest komunikacja wprost.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus