Zobacz wzruszający teledysk Kasi Moś do utworu “Przecież”

Kasia Moś to jedna z gwiazd, której nie jest obojętny los zwierząt, o czym przekonaliśmy się wielokrotnie. W sieci pojawił się właśnie teledysk do utworu “Przecież”. Powstał on z inicjatywy portalu Psy.pl i związany jest z akcją “Zerwij łańcuchy”.

Ogólnopolska akcja społeczna „Zerwijmy łańcuchy” jest organizowana od 2007 roku przez wspomniany portal Psy.pl. Ma charakter happeningu – zamiast psów do bud przypinają się łańcuchami ludzie, żeby zwrócić uwagę na wciąż istniejący problem niehumanitarnego trzymania psów na łańcuchach i wyrazić protest przeciwko takiemu postępowaniu. Cykliczność akcji, powszechny w niej udział wolontariuszy, znanych osób, a także mediów mają wpłynąć na stopniową zmianę podejścia społeczeństwa do psów jako istot żywych czujących ból, strach i cierpienie, ale też radość i niezwykłą więź z człowiekiem.

W teledysku Kasi Moś, w rolach głównych wystąpiły Muma, Mila, Wojcieszka, Felix, Zeta, Gaga, Duduś.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus