Zobacz lyric video do singla “Odprowadź” Meli Koteluk

Dziś swoją premierę miał długo wyczekiwany singiel Meli Koteluk “Odprowadź”. Jest to pierwsza zapowiedź nadchodzącego krążka wokalistki “Migawka”, który ukaże się 9 listopada. W sieci pojawiło się także lyric video towarzyszące piosence.

Mela Koteluk singlem “Odprowadź” wraca po przerwie i jednocześnie zapowiada nowy album “Migawka”. Na płycie znajdzie się 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Piosenka promująca album powstała zimą, podczas prób z dala od miasta, kiedy zespół nie miał jeszcze konkretnych planów odnośnie wydania płyty.

To był dobry czas – pełna niewiadoma i pełna swoboda twórcza. Pisząc tekst “Odprowadź” w mojej głowie wyświetlało się pytanie: czy aby na pewno poczucie bezpieczeństwa zależy od drugiego człowieka? Idąc tym tropem powstał utwór o relacji, w której chodzi o obecność, a także o nadmiernym oczekiwaniu, które spotyka się z rozczarowaniem. – mówi Mela Koteluk.

Singiel “Odprowadź” oprócz płyty zapowiada także trasę koncertową, która obejmie 10 miast 
i rozpocznie się 22 października w Poznaniu, a zakończy 4 grudnia w Lublinie. Po drodze artystka wystąpi we Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i w Krakowie.

 

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus