Zdobądź Złoty Bilet na koncert Dawida Podsiadło i spotkaj się z artystą

Za nami premiera trzeciego albumu Dawida Podsiadło. Płyta “Małomiasteczkowy” to swego rodzaju eksperyment na twórczej mapie artysty, który tym razem zrezygnował ze współpracy z Bogdanem Kondrackim i powierzył swój los Bartkowi Dziedzicowi. Album do tej pory promowały single “Małomiasteczkowy” oraz “Nie ma fal”.

Albumowi towarzyszy trasa koncertowa, której skala plasuje ją w czołówce największych polskich tras koncertowych ostatnich dziesięciu lat, z publicznością przekraczającą 100 tysięcy osób na 13 koncertach w największych halach widowiskowych. Na kilka dni przed pierwszym koncertem 90% biletów jest już wyprzedane. Dawid Podsiadło nie zapomina jednak ani o swoich fanach, ani o tych najbardziej potrzebujących. Wspólnie ze Stowarzyszeniem mali bracia Ubogich i platformą Allegro Charytatywni wokalista zorganizował licytację specjalnych złotych biletów.

Złoty bilet uprawnia do wejścia na koncert artysty oraz do spotkania z Dawidem za kulisami przed występem, “przybicia piątki” i odebrania plakatu z autografem.

Na każdy koncert można wylicytować 10 złotych biletów, a licytacje będą rozstrzygane zawsze w terminie trzech dni przed danym wydarzeniem. O tym, kto zdobędzie bilety na pierwszy koncert Małomiasteczkowy Tour, zwycięzcy licytacji zostaną poinformowani już w najbliższą środę. LICYTOWAĆ MOŻNA TUTAJ.

Całkowity dochód z licytacji złotych biletów zostanie przeznaczony na działalność Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. W 2016 roku w ten sam sposób Dawidowi Podsiadło udało się zebrać kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Oto rozpiska trasy Małomiasteczkowy Tour:

27.10 – Katowice (Spodek)

04.11 – Wrocław (Hala Stulecia) SOLD OUT

20.11 – Wrocław (Hala Stulecia)

23.11 – Kraków (TAURON Arena Kraków)

29.11 – Gdańsk/Sopot (ERGO ARENA)

01.12 – Szczecin (Netto Arena)

04.12 – Poznań (Hala Arena)

05.12 – Poznań (Hala Arena) SOLD OUT

06.12 – Poznań (Hala Arena) SOLD OUT

08.12 – Warszawa (Torwar) SOLD OUT

16.12 – Warszawa (Torwar) SOLD OUT

17.12 – Warszawa (Torwar) SOLD OUT

18.12 – Warszawa (Torwar)

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus