WALK THE MOON prezentują teledysk do utworu “Tiger Teeth”

Amerykański zespół WALK THE MOON po wydaniu swojego krążka skupił się na swojej trasie koncertowej. Album do tej pory doczekał się dwóch singli “One Foot” oraz “Kamikaze”, lecz w ostatnich dniach do sieci trafił nowy teledysk do kolejnego z utworów!

Piosenka “Tiger Teeth” to utwór promujący najnowszy album grupy “What If Nothing” wydany jeszcze pod koniec 2017 roku. Teledysk do tej kompozycji powstał podczas podróży zespołu do Japonii i jest jednocześnie podziękowaniem dla fanów za swoje zaangażowanie i wsparcie. Klip w reżyserii Dusty’ego Kesslera i Erica Maldina miał swoją premierę 24 października tego roku. Warto również wspomnieć, że zespół WALK THE MOON przygotowuje się obecnie do swojej zimowej trasy koncertowej w Stanach Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że zespół WALK THE MOON głównie znany jest z popularnego w 2015 roku utworu “Shut Up and Dance”, który zapewnił im wtedy miejsce w pierwszej dziesiątce list przebojów w ponad piętnastu krajach. Grupa w ramach swojej tegorocznej trasy koncertowej zagrała również koncert w Polsce, a z okazji tego wydarzenia udało nam się również przeprowadzić wywiad z zespołem, który możecie przeczytać TUTAJ. Teledysk do piosenki “Tiger Teeth” prezentujemy poniżej! Jak Wam się podoba?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus