Tove Lo zapowiada film “Blue Lips”

Szwedzka wokalistka i autorka tekstów Tove Lo prawie rok temu wydała drugą część albumu “Lady Wood”, która została zatytułowana “Blue Lips (lady wood phase II)”. Teraz wokalistka spełniła prośby fanów i ogłosiła premierę filmu “Blue Lips”.

Album “Blue Lips (lady wood phase II)” to trzeci album szwedzkiej wokalistki Tove Lo, który trafił do sprzedaży 17 listopada 2017 roku nakładem wytwórni Island Records. W skład krążka wchodzą single “Disco Tits” oraz utwór “Bitches”, który miał swoją premierę przy okazji wydania filmu “Fairy Dust”.

Tove Lo postanowiła wydać film promujący krążek, tak jak w przypadku płyty “Lady Wood” i promującego ją filmu “Fairy Dust”. Tym razem jednak film nie został wydany wraz z premierą albumu, ale prawie rok po jego premierze – z pewnością głównie na prośby fanów.

Wokalistka za pośrednictwem Twittera ogłosiła, że film będzie miał swoją premierę 19 października. Tove zamieściła również plakat promujący nachodzący film. Czekacie?

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus