Tom Odell powraca z nowym albumem. Posłuchaj “Jubilee Road”

Tom Odell powrócił z nowym albumem. Dziś, 26 października, swoją premierę ma krążek “Jubilee Road”. Pierwszym singlem promującym wydawnictwo został utwór “If You Wanna Love Somebody”.

“Jubilee Road” to trzeci album w dyskografii wokalisty. Poprzedni “Wrong Crowd” ukazał się 10 czerwca 2016 roku. Jak mówi sam Tom – najnowsza płyta jest jego najbardziej osobistą.

Napisałem ten album w domu położonym przy cichej ulicy we wschodnim Londynie. Teksty zostały zainspirowane życiem przyjaciół, których spotkałem żyjąc tam. Większość piosenek nagrałem w salonie i jeśli posłucham ich uważnie, wciąż mogę usłyszeć dźwięk telewizora jednego z sąsiadów, który dochodził do mnie przez ściany, dzieci grające w piłkę nożną na jezdni oraz odgłosy kroków na drewnianej podłodze piętro wyżej. Chociaż już tam nie mieszkam, a moje życie mocno się zmieniło, zawsze będę pamiętał ten czas. Mam nadzieję, że słuchanie tego albumu będzie dla Was równie przyjemne, jakie było dla mnie jego tworzenie – mówi Odell.

Tracklista:
1. Jubilee Road
2. If You Wanna Love Somebody
3. Son of an Only Child
4. You’re Gonna Break My Heart Tonight
5. China Dolls
6. Queen of Diamonds
7. Half As Good As You
8. Go Tell Her Now
9. Don’t Belong In Hollywood
10. Wedding Day
11. If You Wanna Love Somebody (Single Version)

Album do odsłuchu:

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus