Singiel „Avalon” zapowiada debiutancki album Sary Jaroszyk

Dziś premiera singla “Avalon”, który zapowiada debiutancki krążek Sary Jaroszyk “Światłocienie”. Odkąd artystka pojawiła się na muzycznej scenie, określana jest mianem zjawiska.

Piosenka “Avalon” opowiada historię poszukiwania siebie, własnej drogi i celu. Mówi również o wsłuchiwaniu się w swój wewnętrzny głos i podążaniu za własnym instynktem. “Avalon” to też miejsce, które pozwala żyć w zgodzie ze sobą, gdzie na chwilę znikają wszelkie konflikty, ograniczenia, troski. – mówi Sara Jaroszyk.

Nowy singiel jest dostępny od 12 października we wszystkich sieciach sprzedaży cyfrowej i streamingu. Do piosenki został zrealizowany w odważnej konwencji teledysk. Zaskakuje on niemal kosmicznym pejzażem kopalni dolomitu, znakomitą choreografią, kostiumami i mnóstwem kolorów. Za reżyserię i scenariusz teledysku odpowiada wokalista i producent – Kovalczyk.

Premiera albumu „Światłocienie” zapowiedziana jest na 19 października. Płyta jest zaskakującą mieszanką gatunków R&B, soulu, z wysublimowanym popem, elektroniką oraz z elementami subtelnego jazzu, a czasem i mocniejszym brzmieniem. Ukaże się ona nakładem wytwórni artCONNECTION music, a będzie dystrybuowana przez Wydawnictwo Agora. Na krążku znalazł się również znany już słuchaczom singiel „DNC”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus