Saszan prezentuje album “Hologram”! [POSŁUCHAJ]

Drugi studyjny album jednej z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia od dziś znajdziecie na półkach sklepowych oraz we wszystkich serwisach streamingowych!

Wydawnictwo nosi tytuł “Hologram” i jest to kolejna, nieco dojrzalsza propozycja od Saszan po debiucie “RSP” w 2014 roku. Na nowym krążku artystki mają się znaleźć zarówno porywające, imprezowe kawałki, jak i klimatyczne ballady. Ta mieszanka ma nam zapewnić balans w postaci przyjemnego, elektronicznego popu. Wszystkie utwory zostały napisane przez Saszan. Album jest dostępny w dwóch wersjach – podstawowej oraz limitowanej z autografem i drobnymi upominkami.

Album zawiera 11 utworów. Pierwszym singlem promującym “Hologram” był utwór “8 Miejsc”. Do tej pory mieliśmy okazję także posłuchać utworów “Do Mnie Mów” oraz “Nie Chcę Ciebie Mniej”, czyli tegorocznej propozycji artystki na Eurowizję. Na koncertach artystka zaprezentowała także “Miałeś Tylko By攓Widzę Tylko Nas” i “Zabierz Mnie Stąd”. Do współpracy nad nadchodzącym albumem zostali zaproszeni Wac Toja oraz finalista programu “The Voice of Poland” Michał Szczygieł, znany z hitu “Nic Tu Po Mnie”.

To jeszcze nie koniec wrażeń dla fanów Saszan! Dziś w Grizzly Gin Bar w Warszawie odbędzie się premierowy koncert, na którym oprócz artystki wystąpią także Michał Szczygieł i Wac Toja.

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus