Dziś premiera nowego albumu Nosowskiej “Basta”

“Basta” to jeden z najbardziej oczekiwanych albumów tej jesieni. Jest to siódmy krążek w dyskografii Katarzyny Nosowskiej, który dziś ma swoją premierę. Dotychczas promowały go dwa single: “Ja pas!” oraz “Nagasaki”. Za brzmienie na płycie odpowiada Michał “Fox” Król.

„Basta” to siódmy album w solowej karierze Nosowskiej. Niedawne wydarzenia w życiu artystki zmusiły ją do rewolucyjnych przewartościowań. „Basta” oddziela grubą kreską to, co było od tego, co jest.

Przyszedł taki czas. Zadałam sobie pytanie – co lubię, a czego nie, czego chcę, a czego nie. „Basta” jest szczerą na nie odpowiedzią – bez oglądania się na wszystko i wszystkich – mówi Katarzyna Nosowska.

Solową dyskografię artystki zamyka wydany w 2011 roku krążek “8”. Pokrył się on platyną i przyniósł takie single jak “Nomada”, “O lesie”, “Kto?” oraz “Rozszczep”. Nosowska znana jest także z działalności w zespole Hey, który kilka tygodni temu ogłosił, że zawiesza działalność.

Tracklista:

 1. Goń
 2. Boję się
 3. Ja Pas!
 4. Takie to przykre
 5. Kto ci to zrobił?
 6. Lanie
 7. Do czasu
 8. Brawa dla państwa
 9. Nagasaki
 10. Mówiła mi matka
 11. Dosyć

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus