Poppy w nowym utworze “Fashion After All”!

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy rok temu zaprezentowała światu swój pierwszy pełny album. Wydawnictwo spotkało się z dość przychylnymi opiniami internautów i krytyków, a magazyn Rolling Stone umieścił je nawet w dwudziestce najlepszych płyt 2017 roku, co z pewnością jest dla młodej artystki sporym wyróżnieniem. Nic więc dziwnego, że Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka. Wokalistka zaprezentowała właśnie kolejny utwór z nadchodzącego albumu!

Piosenka “Fashion After All” to kolejny utwór internetowej sensacji Poppy z jej nadchodzącego drugiego albumu, który nazywać się będzie “Am I A Girl?”, a jego premiera zaplanowana jest na 31 października tego roku. Kompozycja miała swoją premierę na oficjalnym kanale YouTube artystki i jest jedną z piosenek, które artystka wykonała już przed premierą na żywo.

Warto również wspomnieć, że Poppy zagrała koncert 1 października dla polskiej publiczności podczas europejskiej części trasy w Warszawskim klubie Drukarnia! Premierową kompozycję “Fashion After All” prezentujemy Wam poniżej.

Czekacie na nowy album Poppy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus