Poppy prezentuje ostatnią zapowiedź przed albumem! Posłuchaj piosenki “X”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka. W ostatnim czasie artystka zaprezentowała kilka premierowych kompozycji, a już w tym tygodniu album trafi do sprzedaży! Tymczasem w oczekiwaniu na swoje dzieło, Poppy zaprezentowała ostatnią przedpremierową kompozycję!

Piosenka “X” to kolejna zapowiedź Poppy z jej nadchodzącego drugiego albumu, który nazywać się będzie “Am I A Girl?”, a jego premiera zaplanowana jest na 31 października tego roku. Kompozycja miała swoją premierę na oficjalnym kanale YouTube artystki. Warto również wspomnieć, że nowy utwór różni się stylistycznie od dotychczasowych piosenek autorstwa Poppy.

Przypomnijmy, że internetowa gwiazda Poppy obecnie przygotowuje się do premiery swojego albumu “Am I A Girl?”, z którego poznaliśmy już utwory “In a Minute”“Time is Up”“Fashion After All” oraz ostatnio “Hard Feelings”. W tym miesiącu wokalistka pojawiła się również w Polsce i zagrała koncert podczas europejskiej części trasy w Warszawskim klubie Drukarnia, a jeżeli jesteście ciekawi samej Poppy lub szczegółów jej albumu to zapraszamy do naszego wywiadu z nią!

Co sądzicie o tej piosence?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus