Poppy prezentuje “Hard Feelings”! Poznaj wszystkie szczegóły albumu “Am I A Girl?”

Amerykańska wokalistka i gwiazda internetu o pseudonimie Poppy kontynuuje swoją podróż muzyczną i przygotowuje się do wydania swojego drugiego krążka. W ostatnim czasie artystka zaprezentowała kilka premierowych kompozycji, a już bardzo niedługo album trafi do sprzedaży! Tymczasem Poppy w oczekiwaniu na swoje dzieło zaprezentowała kolejny utwór!

Piosenka “Hard Feelings” to kolejna zapowiedź Poppy z jej nadchodzącego drugiego albumu, który nazywać się będzie “Am I A Girl?”, a jego premiera zaplanowana jest na 31 października tego roku. Kompozycja miała swoją premierę na oficjalnym kanale YouTube artystki. Warto również wspomnieć, że nowy utwór został wyprodukowany przez Fernando Garibaya, znanego przede wszystkim ze współpracy z amerykańską artystką Lady Gagą nad jej albumem “Born This Way” z 2011 roku. W ostatnich dniach Poppy podzieliła się również szczegółami nadchodzącego krążka “Am I A Girl?”, na którym jednak nie znajdzie się niedawno wydany utwór “Immature Couture”.

Poppy / I’m Poppy Records / Mad Decent

Tracklista:

 1. In a Minute
 2. Fashion After All
 3. Iconic
 4. Chic Chick
 5. Time is Up (feat. Diplo)
 6. Aristocrat
 7. Hard Feelings
 8. Girls in Bikinis
 9. The Rapture Ball (feat. Diplo)
 10. Am I A Girl?
 11. Play Destroy
 12. X

Przypomnijmy, że internetowa gwiazda Poppy obecnie przygotowuje się do premiery swojego albumu “Am I A Girl?”, z którego poznaliśmy już utwory “In a Minute”, “Time is Up”, “Fashion After All” oraz najnowszy “Hard Feelings”. W tym miesiącu wokalistka pojawiła się również w Polsce i zagrała koncert podczas europejskiej części trasy w Warszawskim klubie Drukarnia, a jeżeli jesteście ciekawi samej Poppy lub szczegółów jej albumu to zapraszamy do naszego wywiadu z nią!

Czekacie na nowy album?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus