Nowy singiel Cher Lloyd jest już w drodze!

Już od jakiegoś czasu w internecie krążyły plotki o powrocie Cher Lloyd do muzycznego świata. Artystka zmieniła wytwórnię i bardzo długo pracowała nad trzecim studyjnym albumem. Do premiery jest już bardzo blisko! Cher poczęstuje nas swoją nową muzyką w ten piątek.

Angielska piosenkarka i autorka tekstów zyskała sukces w 2010 roku dzięki udziale w siódmej edycji brytyjskiego programu telewizyjnego “The X Factor”, gdzie udało jej się dość aż do półfinału. Po zakończeniu show wokalistka podpisała kontrakt z wytwórnią Syco. Spod jej skrzydeł wyszły dwa albumy wokalistki – debiutancki “Sticks + Stones” z 2011 oraz “Sorry I’m Late” z 2014.

W 2016 roku Lloyd wydała singiel “Activated”, który miał być zapowiedzią nowej ery, jednak chwilę później sprawa ucichła, a wokalistka zniknęła zarówno z muzycznego świata, jak i z mediów społecznościowych. Wkrótce podzieliła się informacją o ciąży. W maju urodziła córeczkę, jednak wyznała, że mimo wszystko przez ten czas ciężko pracowała spędzając czas w studio i pisząc piosenki na swój trzeci krążek. W sierpniu podała informację o zmianie wytwórni na Universal Music, a niedługo potem odbyła się tajemnicza sesja, która ma mieć coś wspólnego z CL3.

Wczoraj pojawiła się informacja o singlu “None Of My Business”, który będzie dostępny już w ten piątek! Poniżej zamieszczamy okładkę

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus