Nowa inicjatywa Kayaxu “My Name Is New”

Kayax jest jedną z polskich wytwórni, która co roku promuje młodych, utalentowanych muzyków. Tym razem muzyczna firma postanowiła stworzyć nową inicjatywę “My Name Is New”.

Inicjatywa My Name Is New to nie tylko dystrybucja cyfrowa, a przede wszystkim projekt edukacyjny. Kayax kładzie duży nacisk na to, aby przekazać jak najwięcej wieloletniego doświadczenia w branży młodym muzykom. Będąc częścią MNIN, artysta uczy się, jak komunikować się ze swoimi słuchaczami, budować fanbase, zaczynać przygodę z pierwszymi bookingami, a przede wszystkim jak promować się w sieci.

Od momentu pierwszej odsłony playlisty, zgłoszenia do My Name Is New zaczęły napływać ze zdwojoną siłą. Z prawie 150 przesłanych utworów, zespół Kayaxu wybrał 16 najciekawszych i najbardziej obiecujących pozycji. Każda z nich jest inna od poprzedniej. Na playliście znajdziecie cały przekrój gatunków. Od popu przez mocniejsze elektroniczne brzmienia, po rockowe szarpanie strun i nastrojowe ballady. Jest w czym wybierać.

Więcej o projekcie znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/mynameisnewpl/ 

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus