Mela Koteluk powraca z nowym materiałem! Posłuchaj singla “Odprowadź”

Mela Koteluk powraca z nowym singlem. “Odprowadź” to zapowiedź krążka “Migawka”, który ukaże się już 9 listopada. Artystka wyruszy także w trasę koncertową promującą wydawnictwo. Pierwszy koncert prezentujący nowy materiał odbędzie się 22 października w Poznaniu.

Mela Koteluk singlem “Odprowadź” wraca po przerwie i jednocześnie zapowiada nowy album “Migawka”. Na płycie znajdzie się 11 piosenek, które powstawały na przestrzeni ostatnich miesięcy. Piosenka promująca album powstała zimą, podczas prób z dala od miasta, kiedy zespół nie miał jeszcze konkretnych planów odnośnie wydania płyty.

Singiel “Odprowadź” oprócz płyty zapowiada także trasę koncertową, która obejmie 10 miast 
i rozpocznie się 22 października w Poznaniu, a zakończy 4 grudnia w Lublinie. Po drodze artystka wystąpi we Wrocławiu, Łodzi, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Warszawie, Katowicach i w Krakowie.

Dyskografię wokalistki zamyka wydany w 2014 roku krążek “Migracje”. Pokrył się on Platyną i przyniósł takie single jak “Fastrygi” czy “Żurawie origami”.

Web Cams Sex
Dawid

Dawid

Dziennikarz, z Popheart związany niemalże od samego początku. W muzyce nie zamykam się na to co nowe, w mojej biblioteczce znaleźć można zarówno płyty wykonawców popowych jak i hiphopowych.

Udostępnij na Google Plus