Lady Gaga wspomina o nowym albumie

Lady Gaga to artystka pełną parą. Niedawno premierę miał film “Narodziny Gwiazdy”, w którym odgrywa główną kobiecą rolę, a soundtrack nagrany na potrzeby filmu wraz z piosenką “Shallow” podbija listy przebojów. 

Podczas jednego z ostatnich wywiadów dla EL PAIS padło pytanie o nowy album, na co Gaga odpowiedziała “Nie mogę powiedzieć Wam niczego o moim nadchodzącym albumie, ponieważ chciałabym, aby była to niespodzianka!”Biorąc pod uwagę, że część fanów oczekuje od niej powrotu do muzyki za czasów ery “The Fame”, inni “ARTPOP: Act II”, a jeszcze inni rozwinięcia stylu jaki zaprezentowała na swoim ostatnim albumie “Joanne”, nowa muzyka może zupełnie zaskoczyć słuchaczy. Tak czy inaczej cały muzyczny świat czeka na jej najnowsze dzieło, a odpowiedź na to pytanie jest dość enigmatyczna.

Przypominamy, że artystka szykuje się również do objęcia rezydentury w Las Vegas, które rozpoczynają się już w grudniu tego roku. Koncerty będą podzielone na dwa segmenty: ENIGMA oraz LADY GAGA JAZZ AND PIANO.

Dotychczasową solową dyskografię Lady Gagi zamyka wydana w 2016 roku płyta “Joanne”, która promowana była  przez single “Perfect Illusion” i “Million Reasons” i “Joanne”. Krążek dotarł do pierwszego miejsca listy Billboard 200 oraz był nominowana do nagrody Grammy w dwóch kategoriach.

 

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus