Kylie Minogue prezentuje teledysk do utworu “Music’s Too Sad Without You”

Premiera najnowszego albumu Kylie Minogue miała miejsce w kwietniu, a od tego czasu wokalistka zaprezentowała kilka singli promocyjnych.  Wydawnictwo promowały m.in. takie kompozycje jak “Dancing”“Stop Me From Falling” czy ostatnio wydana jako zamykająca promocje albumu – “Music’s Too Sad Without You”. A w dniu dzisiejszym wokalistka pochwaliła się również teledyskiem!

Promocję albumu australijskiej wokalistki Kylie Minogue zamyka utwór “Music’s Too Sad Without You” nagrany z brytyjskim artystą Jackiem Savorettim. Będzie to już piąty utwór promujący krążek “Golden”, który miał swoją premierę w kwietniu tego roku. Teledysk do piosenki miał swoją premierę w serwisie YouTube 15 października i został nagrany w Wenecji, we Włoszech.

Kylie Minogue / Darenote Limited

Przypominamy, że wydawnictwo “Golden” artystka jeszcze przed premierą określała jako najbardziej osobiste w jej karierze, a sam krążek został przyjęty przez krytyków pozytywnie. Kylie jest obecnie w trasie koncertowej promującej album, która potrwa do końca listopada. Jeżeli jesteście ciekawi naszego zdania na temat albumu to możecie przeczytać recenzję jednego z naszych redaktorów. Teledysk do ostatniego singla “Music’s Too Sad Without You” prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba ten liryczny klip?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus