Kim Petras wydała mixtape na Halloween [POSŁUCHAJ]

Kim Petras, niemiecka wokalistka i autorka tekstów która swoją karierę muzyczną rozpoczęła od domowych nagrań zarówno własnych piosenek jak i coverów upublicznionych w Internecie. Zauważona przez niemiecką wytwórnię oraz dzięki medialnemu szumowi wokół przeszłości artystki, udało jej się zdobyć popularność w takich serwisach jak YouTube oraz MySpace. W ostatnich miesiącach wokalistka zdążyła zaprezentować już szereg swoich utworów, które zdobyły spory rozgłos w sieci, a teraz wypuściła mixtape z okazji zbliżającego się Halloween.

Kim postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom i wrzuciła do sieci mixtape, który inspirowany jest horrorami. Wszystko to z okazji zbliżającego się Halloween. Na płycie znajduję się 8 kompozycji, z czego jeden został nagrany z gwiazdą telewizji znaną wszystkim fanom grozy – Elvirą. Mixtape zatytułowany jest “Turn Of The Light, Vol. 1″, a więc wszystko wskazuje na to, że to nie koniec muzycznych niespodzianek Kim na Halloween.

Wokalistka jest obecnie w trasie z Troye Sivanem gdzie supportuje go podczas jego “Bloom Tour”. Pomimo wydania mixtape’u fani wciąż czekają na album wokalistki.

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus