Kiesza i Chris Malinchak prezentują wspólny utwór “Weird Kid” wraz z teledyskiem!

Kanadyjska wokalistka Kiesa Rae Ellestad, znana szerszej publiczności jako Kiesza, po wielkim sukcesie swojego singla “Hideaway” oraz później albumu “Sound of a Woman” w 2014 roku nie kazała długo na siebie czekać i podzieliła się ze słuchaczami premierowymi utworami. Wszystko jednak stanęło w miejscu i wydawać się mogło, że plany te zostały zaniechane. W ostatnim czasie wokalistka powróciła z nowym utworem, ale to nie koniec niespodzianek i kilka dni temu zaprezentowała kolejną piosenkę!

Utwór “Weird Kid” to kolejna premierowa kompozycja kanadyjskiej wokalistki Kieszy, która trafiła do sprzedaży oraz serwisów streamingowych 12 października jako część projektu nagranego wraz z DJ-em i producentem Chrisem Malinchakiem. W skład wspólnie nagranej EP-ki poza tytułowym utworem wchodzą dwa dodatkowe utwory, a całość utrzymana jest w znanych już fanom klimatach muzyki klubowej. Do sieci tego samego dnia trafił również teledysk reżyserii Jamesa Gilla. Sam utwór jest kolejną zapowiedzią nowej ery w karierze Kieszy, a w niedalekiej przyszłości możemy się spodziewać jeszcze większej dawki muzyki od wokalistki!

Chris Malinchak / Kiesza / Reverse Psycho Logic

Przypomnijmy, że kanadyjska wokalistka Kiesza zdobyła popularność swoim jak dotąd największym hitem “Hideaway” z 2014 roku, który zdobył szczyty list przebojów w wielu krajach, m.in. w Belgii, we Włoszech, w Wielkiej Brytanii czy w Rosji. Po wydaniu krążka “Sound of a Woman” oraz jego promocji, wokalistka zaprezentowała szereg nowych piosenek, lecz żadna z nich nie odniosła dużego sukcesu, a sami fani nie doczekali się do tej pory również kolejnego krążka od wokalistki. W ostatnim czasie artystka rozpoczęła na nowo aktywności artystyczne i zaprezentowała nowy utwór “Phantom of the Dance Floor”. Teledysk do premierowej kompozycji “Weird Kid” oraz całą EP-kę prezentujemy Wam poniżej.

Jak Wam się podoba nowa muzyka od Kieszy?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus