Katy Perry: “Nie zamierzam zaczynać teraz prac nad nowym albumem”

Niecałe dwa miesiące temu Katy Perry zakończyła swoją trasę “Witness: The Tour”, która promowała jej piąty album “Witness”. Nie wszystko w tej erze poszło po myśli Katy, więc wokalistka zapowiada, że zamierza teraz odpocząć i nie myśli jeszcze o rozpoczęciu prac nad nową płytą.

Byłam w trasie przez jakieś 10 lat, więc zamierzam teraz odpoczywać. Nie chcę od razu zaczynać prac nad nowym albumem. Czuję jakbym zrobiła już bardzo dużo, jakbym uderzyła w dzwon bycia gwiazdą popu bardzo głośno i jestem za to wdzięczna – powiedziała Katy Perry w rozmowie dla footwearnews.com.

Wokalistka przyznała, że jest na takim etapie w swoim życiu, że nie musi nic nikomu udowadniać.

Kocham tworzyć muzykę, kocham pisać, ale nie czuję się już częścią tej gry. Czuję się jak artysta i nie muszę nic nikomu udowadniać i czuję się wolna.

Dyskografię  Katy Perry zamyka obecnie płyta Witness”, która była promowana przez single: „Chained To The Rhythm”„Bon Appétit”„Swish Swish” i „Hey Hey Hey”. Album zadebiutował na pierwszym miejscu listy Billboard 200 ze sprzedażą 180 tysięcy kopii w pierwszym tygodniu, stając się trzecim albumem Perry na tym miejscu.

 

Web Cams Sex
Artur

Artur

Jestem do szaleństwa zakochany w muzyce, a pasją lubię dzielić się z innymi. Zafascynowany teledyskami, koncertami i twórczością Davida Bowiego.

Udostępnij na Google Plus