JT napisał “Cry Me A River” dwie godziny po rozstaniu z Britney

W fragmencie swojej nowej książki Justin Timberlake ujawnił kilka ważnych nowych szczegółów dotyczących utworu zainspirowanego rozpadem związku z Britney Spears “Cry Me A River”.

Justin Timberlake ujawnił, że napisał swoją  piosenkę “Cry Me A River”, zaledwie dwie godziny po tym, jak zerwał z Britney Spears. Od dawna mówiło się, że były członek N’Sync stworzył kompozycję jako odpowiedź na rozstanie, ale po raz pierwszy słyszymy potwierdzenie od Timberlake’a. “Byłem wkurzony. Moje uczucia były tak silne, że musiałem je spisać” – pisze o balladzie Justin w książce “Hindsight: And All The Things I Can’t See in Front of Me”. “Przelałem swoje uczucia na formę, którą ludzie mogą słuchać (…) Ludzie słuchali [utworu] i rozumieli to, ponieważ wszyscy kiedyś przez to przechodziliśmy”- powiedział również o utworze.

Hit został wydany w 2002 roku, tuż po rozstaniu z parą. Britney i Justin spotykali się w latach 1998-2002.

Web Cams Sex
Sebastian

Sebastian

Współzałożyciel POPHEART.PL. Zakochany w najróżniejszej muzyce po uszy. Wielki fan Davida Bowiego, Grace Jones i Iggy'ego Popa. W przesłuchiwanych albumach szuka przede wszystkim jakości, świeżości i czegoś innego.

Udostępnij na Google Plus