Jess Glynne prezentuje swój najnowszy album! Posłuchaj krążka “Always In Between”

Angielska wokalistka i autorka tekstów Jess Glynne w ostatnim czasie promowała swój nadchodzący krążek “Always In Between”, z którego pochodzi kilka utworów zapowiadających tj. “I’ll Be There”. Długo wyczekiwany krążek ujrzał w dniu dzisiejszym światło dziennie!

Album “Always In Between” to drugi studyjny album wokalistki Jess Glynne, który trafił do sprzedaży 12 października tego roku nakładem wytwórni Atlantic Records. Krążek jak do tej pory promowały utwory “I’ll Be There”, “All I Am” czy “These Days” autorstwa grupy Rudimental, w którym wokalistka ma swój udział wraz z Danem Caplenem i raperem Macklemorem. Wersja standardowa krążka zawiera dwanaście kompozycji, a edycja deluxe została wzbogacona o dodatkowe cztery piosenki.

Jess Glynne / Atlantic Records

Tracklista:

 1. Intro
 2. No One
 3. I’ll Be There
 4. Thursday
 5. All I Am
 6. See Me On Top
 7. Never Let Me Go
 8. Broken
 9. Hate / Love
 10. Won’t Say No
 11. Rollin
 12. Nevermind
 13. These Days (feat. Jess Glynne, Macklemore & Dan Caplen)
 14. So Real (Warriors) (Too Many Zooz vs. KDA featuring Jess Glynne)
 15. Million Reasons
 16. Insecurities

Przypomnijmy, że Jess Glynne zdobyła ogromną popularność w Wielkiej Brytanii po gościnnym udziale w singlach grup Clean Bandit oraz Route 94, z którymi nagrała utwory “Rather Be” oraz “My Love”. Jakiś czas temu wokalistkę można było usłyszeć w najnowszej kompozycji grupy Rudimental “These Days” z udziałem Dana Caplena i rapera Macklemore’a oraz m.in. w jej własnej piosence “I’ll Be There”. Warto również wspomnieć, iż wokalistka już niedługo pojawi się również w Polsce i zagra koncert w ramach swojej trasy koncertowej.

Słuchaliście już albumu Jess?

Web Cams Sex
Udostępnij na Google Plus